KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17177066
nr 1717 7066
Skulptur
Keramik/metall. Agneta Naesström. Signerad, daterad 2005. Höjd: 72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:27:31
14/8 19:24:47
Tilgman Keramik