ART / Sculptures and works of art / Sculpture 17177066
nr 1717 7066
SCULPTURE
Keramik/metall. Agneta Naesström. Signed, dated 2005. Height: 72 cm,
Keramik/metall. Agneta Naesström. Signerad, daterad 2005. Höjd: 72 cm
800
SEK 500
Monday August 18 2025
at 18:27:31
14/8 19:24:47
Tilgman Keramik